Telente teremben teremtenek helyzeteket

A január 7-i 3. forduló előtt a keresztbeverések következtében már nincs pont nélkül álló csapat a nyaralói tornacsarnok XVII. Sportvilág teremlabdarúgó bajnokság mezőnyében.

A Karácsony előtti forduló kis híján meglepetéssel indult: az újonc Last Minute már 4:1-re is vezetett az All In ellen, végül azonban Szabó Gáborék rutinosan a maguk javára fordították a mérkőzést, a végeredmény 6:4 lett. Ha elsőre nem is, a második találkozóra összejött a váratlan siker: a négy gólt szerző, ifjabbik Véglás Pál vezérletével győzött a Maradék a Young Boys ellen 11:8-ra. A 3. összecsapás is meglepetést hozott: a másik újonc, a Street FC, ha csak egy góllal is, de megverte az élen álló Pitbull gárdáját, a találkozó 8:7-tel zárult. (Az Arany Ászok szabadnapos volt).

A 3. forduló mérkőzéseit 9 órától játszották: Maradék FC – Arany Ászok, Young Boys – Street FC, All In – Pitbull (ezúttal a Last Minute FC volt a szabadnapos).

Ranglista: 1. Pitbull; 2. Last Minute FC; 3. All In; 4. Street FC; 5. Maradék FC; 6. Arany Ászok; 7. Young Boys. A góllövőlistát 9 találattal Gruber B. vezeti, 7alkalommal talált a hálóba Szegedi R., Szilágyi K. pedig 6 pontos.

Immár a „profi” mezőny teremhíreihez tartozik, hogy a férfi futsal Pest megyei regionális bajnokság 14. fordulójában Biatorbágy együttesét, vagyis az utolsó helyezettet fogadta az előző fordulóban, a Mogyoród ellen elvesztegetett két pont nyomán a 2. helyre lecsúszott MTC. Ezúttal azonban esélyeshez méltóan már az első félidőben ötgólos előnyre tett szert, amit a másodikban tovább növelt az egyelőre saját terem híján a gyömrői sportcsarnokban „vendégszereplő” legénység. A végeredmény 12:5. A bajnokságban szerzett 100. maglódi gólt Gál József szerezte a 23. percben. A következő forduló január 2. hetében lesz, ekkor Nagykáta fogadja a csapatot.