Vitézy nagyívű tervei ellenére akadozik a vonatközlekedés

Azt írták, hogy bizonyos vonatok, amelyek a Nyugati pályaudvarról indulnak, várakozni kényszerülnek.

 

A Nyugati pályaudvarról 11.05-kor Monorra, valamint a Monorról 12.06-kor a Nyugati pályaudvarra induló S50-es vonatok nem közlekedtek.

 

A vasúti menetjegyeket elfogadják a 3-as metrón, továbbá a 9-es és a 151-es autóbuszokon - áll a közleményben.

 

(kép: illusztráció)