Hajdú Pétert meglátogatta a Szentlélek

Hajdú Péter megvilágosodott, és azt üzente a népnek, hogy új korszak indul: itt az ideje a szétszakadt barátságok újraépítésének, a gazemberezés, a poloskázás és a szatyorfingozás befejezésének, egymás megalázásának. Itt az ideje leülni és meghallgatni a másikat, mivel a választásnak vége, megalakult az új kormány.

 

Épp készült a Mandíneren, azon a híresen békülékeny hangú, emberséges, nemzetegyesítő médiumon, tolni a "ki tudja jobban letolni a gatyáját és megmutatni a pucér seggét élő egyenes adásban" című népművelő műsora, és akkor egyszercsak...

 

Péter, mi történt? Csak nem megtértél? Éjjel meglátogatott Orbán Viktor habokban lebegő asztrálteste, és belesuttogta a füledbe, amit elfelejtett megosztani veled Felcsúton? És arra riadtál, na, ebből elég?

 

Vagy Balásy Gyulához hasonlóan, te is úgy érzed, hogy jobb kitérni a szarvihar elől, amelyet magatoknak készítettek elő fogalmatlanul, és megtisztult lélekkel, olcsó casio órával akarsz te is beállni a kéregető celebek végtelen hosszú sorába? Hiszen eddig nem volt bajod azzal, ahogy szétaláztátok az olyan lúzereket, mint mondjuk én, meg a másik hárommilliót. Eddig észre sem vetted, hogy létezünk.

 

Sajnos késő, Péter, rohadtul késő. Aki korpa közé keveredik, azt felzabálják a disznók. De hogy most te melyik vagy, korpa-é, vagy disznó, nehéz eldönteni. Bűzlesz a hazugságtól, az álszentségtől, az ízléstelenségtől, a rosszindulattól és az aljasságtól. Bűzlesz az ebül szerzett millióidtól.

 

Az egyszerű szavazóknak, a bérből és fizetésből élőknek, a manipuláltaknak és meghurcoltaknak valóban eljött a békülés ideje. Nekünk van jogunk egymásra tekinteni és kezet nyújtani egymásnak. Nehezen, de valahogy megbocsátani. De az olyan köpönyegforgató gazembereknek, mint amilyen te is vagy, kijár a szégyenítés. Hát, hagy érezhessük már egyszer ebben a rohadt életben, hogy nekünk is jár valami, nem csak nektek.

Tetszettek volna akkor óbégatni, amikor a tekintetes főispán úr poloskázott, meg ügynöközött, meg falu bolondozott, emlékszel?! Dr. Hadházy Ákosról van szó. Megvan? Fene tudja, mert őt nem hívtad az ágyadba, mint a fél fidesz-vezérkart.

 

Na, akkor kellett volna megálljt parancsolni a megalázásunknak. Sajnos nem sikerült. Így ma már a fene se hisz neked, Péter. Ezt bebuktad, rád íródott a skarlátbetű. Ott virít a hátadon. Te nem látod, de mi igen.